BİR KAP SU HAYAT KURTARIR! - 24 Temmuz 2014 Perşembe
Özellikle bu sıcak yaz günlerinde onlar, kendi ihtiyaçlarımız doğrultusunda bencilce şekillendirdiğimiz bu yapay çevrede bizim desteğimiz olmadan hayatta kalamıyorlar.
Detaylar
WHISKAS için sokaktaki dostlara gitmek üzere Kedi Evleri Yaptık! - 18 Mart 2014 Salı
Soğuk bir kış gününden tüm patili dostlarına merhaba! Biz Podo olarak geçen hafta Mars Gıda sponsorluğunda Whiskas ve Pedigree markalarının sosyal sorumluluk projeleri kapsamında, onlar için sokaktaki patili dostlarımıza gitmek üzere kedi evleri ve mini köpek igloları hazırladık.
Detaylar
RENGARENK PODO BATTANİYELERİ HEDİYE! - 24 Şubat 2014 Pazartesi
Bu hafta boyunca yapacağınız tüm 50TL ve üzeri alışverişlerde rengarenk PODO Battaniyeleri bizden size hediye! Üstelik alışverişlerinizde nakit ödemelerde %10 İndirim fırsatı ile! >’.’<
Detaylar
Sokaktaki Dostlarımızı yuva sahibi yapmak için hayvan dostu kumbaralar Şişli'de ! - 2 Şubat 2014 Pazar
Sokaktaki patili dostlarımızı birer ev sahibi yapabilmek için Şişli Belediyesi Rehabilitasyon ve Kısırlaştırma Merkezi ile ortaklaşa gerçekleştirdiğimiz Hayvan Dostu Kumbaralar Projesi hayata geçiyor.
Detaylar
Yeni Ürünümüz: Demonte, Hafif, Dayanıklı ve Sempatik PisiCo Kedi Evi! >^.^< - 23 Nisan 2013 Salı
PisiCo Kedi Evi rahatlıkla kurulabilen de-monte, hafif ve hava koşullarına karşı dayanıklı bir kedi evidir. Hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda kullanıma uygundur. Sempatik görünümüyle sokağınızda ve hatta evinizde hemen kendine yeni kuyruklu sahipler bulacaktır.
Detaylar
PODO Ürünleri Nişantaşı Park ve Sokaklarında! - 24 Şubat 2013 Pazar
Podo’nun özel tasarımı olan kedi evleri ve köpek kulübeleri Şişli Belediyesi’nin işbirliği ile bazı Nişantaşı Park ve Sokaklarındaki patili dostlarımızı EV sahibi yapmaya başladı.
Detaylar
Büyük Podo Yeni Yıl İndirimi Başladı! - 20 Aralık 2012 Perşembe
Yeni yıla özel büyük Podo indirimi başladı! Sayılı günler için ürünlerimizde %25+%5’lik yani toplam %30’luk indirim var! Yüksek kalitedeki ürünlere bu fiyatlara sahip olabilmek için kaçmaz bir fırsat!
Detaylar
Fıstık’ı Cennete Uğurladık... - 23 Mayıs 2012 Çarşamba
İlk Aşkımız, ilham kaynağımız, canımız kızımız Fıstık’ımızı 22 Mayıs sabaha karşı saat 5’e doğru ait olduğu mekan olan cennete uğurladık. :((( Onu çok özlüyoruz. Umarız cennette diğer arkadaşlarının yanında biz tekrar bir araya gelene kadar mutlu ve huzurlu olur kızımız.
Detaylar
Ünlülerin "Hayvan" Olduğu Sergi - 26 Şubat 2012 Pazar
Ünlü fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut’un; ’46’ dergisi için yaptığı ’Hayvanlar Özel Sayısı’ndaki fotoğrafları, ’5199’ başlıklı bir sergide sanatseverlerle buluşuyor.
Detaylar
FARKINDA MISINIZ? - 24 Şubat 2012 Cuma
Engelli hayvanların yaşamın içinde var olduğunu vurgulamak amacıyla hayata geçirilen “Farkında mısın?” projesi Nişantaşı City’s AVM sergi katında sergilenmeye başlandı.
Detaylar
Bize ulaşmak ve bizimle ilgili Etkinlik & Haberleri takip etmek istiyorsanız yan taraftaki buttonlara tıklayın Haberdar ol Bize Ulaşın
Adınız & Soyadınız : E-Posta Adresiniz :
LiveZilla Live Help