Sıkça Sorulan Sorular Ana Sayfa / S.S.S.

Ürün örneklerimizi geçici bir süre için sadece randevu alarak Kağıthane / İstanbul’daki depo merkezimizde inceleyebilirsiniz.
Telefonumuz: 0212 233 27 37 E-posta adresimiz: info@podo.com.tr
Eğer belli bir ürün hakkında bilgi almak istiyorsanız bunu belirterek randevu almanızı rica ederiz.

Ürünlerimizi bir süre için sadece internet üzerinden ya da telefon ile sipariş verebilirsiniz. Kentsel dönüşüm projesi kapsamın ana ofis binamız yıkıldığından geçici bir süre depo merkezimizde hizmet vermekteyiz.
Elbette yaptırabilirsiniz. Bize telefon ile ulaşabilirsiniz ya da bize tam olarak ne istediğinizi anlatan bir e-mail atabilirsiniz. Görüşmelerin ardından istediğiniz ölçü, renk ve biçimdeki size özel tasarım için size özel çizimler hazırlanır, süre ve maliyet belirlenir. Onayladığınız takdirde hayal ettiğiniz tasarım artık sizindir.
İstanbul içinde yaşıyorsanız satın aldığınız dış mekân kedi evinin montajı kendi ustalarımız tarafından teslimatla birlikte yapılmaktadır.
Ürün paketlerinin içinden çıkan montaj manüelleri size en iyi şekilde yol gösterecek ve bu modüler ürünleri kolaylıkla kurmanızı sağlayacaktır. Eğer sorun yaşıyorsanız ya da özel bir durumunuz var ise İstanbul sınırları içerisinde ücret karşılığı ürün montajı için info@podo.com.tr adresine bize mail atarak bizden randevu alabilirsiniz.
Sitemizde her ürün için belli bir stok durumu belirtilmektedir. Eğer ürün stoklarımızda ise en geç iki gün içerisinde kargoya teslim edilecektir. Eğer ürün stoklarımızda tükenmiş ise ve yeniden üretiliyorsa ya da ön sipariş veriliyorsa size bu süre konusunda mutlaka bilgi verilecektir. Özel sipariş ürünlerin teslim süreleri ise ayrıca belirlenmektedir.
Dış mekân ürünlerinde İstanbul içi yaptığımız teslimatlar için belli günler belirlenmiştir, ürününüzü satın aldıktan sonra yetkililer sizinle e-mail ya da telefon yoluyla teslimat günü ve zamanıyla ilgili iletişime geçeceklerdir. Kargo ile gönderilen ürünler için ise kargo şirketi belli bir zaman aralığında size teslim edeceğinden herhangi bir gün ya da saat belirleme olasılığınız maalesef bulunmamaktadır.
Siz de patili dostunuzun bir Podo ürününü kullanırken çekilmiş bir fotoğrafını, onun adını içeren ve onu kısaca anlatan bir metinle birlikte info@podo.com.tr adresine gönderirseniz bizler en kısa sürede patili dostunuzu Podocular bölümüne ekleriz. ☺
Yuva arayan patilinin fotoğrafını, kısaca hikâyesini ve özellikle de yetkili kişinin iletişim bilgilerini içeren bir e-maili yuva@podo.com.tr ya da info@podo.com.tr adresine gönderirseniz ilanınız en kısa sürede ilan sayfamızda yayınlanacaktır.
Dilerseniz ilanı siz de direkt olarak Yuva Arıyorum bölümünden ekleyebilirsiniz.
Bize ulaşmak ve bizimle ilgili Etkinlik & Haberleri takip etmek istiyorsanız yan taraftaki buttonlara tıklayın Haberdar ol Bize Ulaşın
Adınız & Soyadınız : E-Posta Adresiniz :
LiveZilla Live Help