top of page
Banner.png

BİZ KİMİZ?

Podo, yaşamımızı paylaştığımız patili dostlarımıza duyduğumuz derin aşk sonucu doğdu. Onların da özel ihtiyaçları, evin içinde eğlenebilecekleri ve en önemlisi keyif yapabilecekleri, onlara özel daha çok gereç ve mobilyaları olması gerektiği fikri ile iki kardeşin cesareti ve kocaman yürekli bir ailenin desteği ile hayata geçirildi.

Hem sizin hem de patili hayat arkadaşlarınızın tarzına uygun, hayatı kolaylaştıran ve daha eğlenceli hale getiren her türlü ev içi ve bahçe mobilyalarını ve aksesuarlarını sizin için özenle ve sevgiyle üretiyoruz. Ayrıca patili dostlarınızın sevimli karakterlerini evinizin başka alanlarına da yansıtma fırsatı sunuyoruz sizlere. Evde hayatı paylaştığımız dostlarımız kadar dışarıdakileri de unutmuyoruz tabiî ki! Sokaktaki dostlarımız için de gittikçe artacak olan bir ürün skalası sunuyoruz. Onlara her türlü hava koşuluna karsı rahatça barınıp, karınlarını doyurabilecekleri sağlık ve doğal ortamlar yaratabilmeyi amaçlıyoruz.

Ayrıca tüm canlılara saygılı, hayata ve doğaya bakışı dost kişiler için yine doğayla dostluğunuzu korumanıza yardım edecek aksesuarlar hazırlıyoruz. Zaman zaman da hayata bakış acınızı dışa haykırmakta size yardımcı olacak bir araç olmayı hedefliyoruz. Bu dünya hepimizin ve her canlının yasam hakkı eşit, kimse kimseden ustun değil, bunu asla unutmuyoruz ve her ürünümüzle herkese bunu her fırsatta tekrar hatırlatmak istiyoruz!

bottom of page